Gitmek gerekiyor bazen hiçbir​ sebep yokken

Sıkıldım herşey'den işte gidiyorum

Çekip gitmek en iyisidir bazen özlesek'de

Sebepsiz yere gitmek gerekiyor bazen sen gidersin kelimelerin kifayetsiz kalır, anıların kalır geride yaşadıkların sebepsiz yere gidersin söylediklerin senin gitmene engel olmaz olamaz gitmem için sadece bahanen olur.
Hızlı yaşadık hayatı ibadet etmeyi unuttuk yolumuzu şaşırmadık allah şükür nereye gidersen git vedalaşmak en zorudur aslında içinden milyonlarca cümle kurarsın bir tanesini bile söyleyemessin çünkü kalan değil giden sensin bırakan sensin ağlamassın ama elin ayağın buz keser birden dilin damağına yapışır susarsın.
giderken müzik senin dostun olur sigara senin kardeşin diyorum ya hızlı yaşadık biz hayatı hiç büyümedik büyüyemedik işte elimiz'den tutan oldu ama akıllanmadık yada en doğrusunu yaptık kimbilir ki belki'de vedalar kalana değil giden'e koyar.
Sıkıldım bu şehir'den sokaklarından cadde'den
Sonuç şu ki ;
Gitmek gerekiyor bazen hiçbir​ sebep yokken
BLOG SAYFAMDA KONUK YAZAR OLMAK İÇİN HEMEN TIKLASezer bir destek uzmanı ve bu yardım sayfasının yazarıdır. Aşağıdaki bölümü kullanarak sayfayla ilgili geri bildiriminizi kendisine ulaştırabilirsiniz.
Bu Makale Yararlı mı
-
Yardım İhtiyacanız mı Var ?

Adsız

Merhabalar 2017 yılında açmış olduğum blog sayfamın geliştiriciliği ve yazarlığını yapmaktayım blog sayfam röportajlar sayesinde bir çok blogger ile tanışma fırsatı buldum ve yeni projeler imza attım ve blogger alt yapısını kullanarak yola devam ediyorum.

1 yorum:

  1. herkesin hayatı boyunca mutlaka bir kaç kez her seyi bırkaıp bir yerlere gidesi gelmiştir. ancak boyle anlarda sakin kalıp mantıklı düşünmekte fayda vardır. keskin sirke küpüne zarar.

    YanıtlaSil