Sabahattin Ali Sırça Köşk Özet

Sabahattin Ali Sırça Köşk Kısa Özeti

Sabahattin Ali Sırça Köşk Kısa Özet

Ana Düşüncem Bu kitapta insanlarım peşinden gitmememiz gerektiğini her bilmediğimiz şeye burnumuzu sokmamamız gerektiğini tanımadığımız kişilere hemen güvenmememiz gerektiğini düzenimiz bozmamamız gerektiğini anlatıyor gerçekten çok güzel bir öykü kitabı Yayınlayan YKY Teşekkürker

Özet Sırça Köşk Sayfa

Öykü Özeti Sayfa 1


Sırtça Köşk Öykü Özeti

Öykü Özeti Sayfa 2

Sırça Köşk

Öykü Özeti Sayfa 3


BLOG SAYFAMDA KONUK YAZAR OLMAK İÇİN HEMEN TIKLA
Sezer bir destek uzmanı ve bu yardım sayfasının yazarıdır. Aşağıdaki bölümü kullanarak sayfayla ilgili geri bildiriminizi kendisine ulaştırabilirsiniz.
Bu Makale Yararlı mı
-
Yardım İhtiyacanız mı Var ?

Adsız

Merhabalar 2017 yılında açmış olduğum blog sayfamın geliştiriciliği ve yazarlığını yapmaktayım blog sayfam röportajlar sayesinde bir çok blogger ile tanışma fırsatı buldum ve yeni projeler imza attım ve blogger alt yapısını kullanarak yola devam ediyorum.

2 yorum:

  1. Uzun zamandır blogumu ziyaret ediyorsunuz, çok teşekkürler. Ben de gecikmeli olsa da bir iade i ziyarette bulunayım dedim. Blogunuz harika kaliteli. Başarılar dilerim.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Çok teşekkür ederim geri bildiriminiz içinde memnun oldum sizin blog sayfanız'da harika bir blog etkileyici içerikler mevcut iyi günler dilerim @Fatih bey

      Sil