Web Sayfalarıyla Röportaj

WEB SAYFALARIYLA ROPÖRTAJ

Web Sayfalarıyla Röportaj ve Tanışmak

Değerli okuyucularım bugünden itibaren yeni kararlar almaya başlıyorum kişisel blogumuzda web sitelerle röportaj gerçekleştirmeye başlayacağım web sayfalarına iletişim bölümünden ulaşarak onlara mesaj e-mail atarak bizimle benle röportaj yapıp yapmamak istediklerini soracağım eğer istemeyecek olurlarsa onlara teşekkür ederek yeni kişilerle iletişim kuracağım kabul ettiklerinde onlara bilgilendirme yollayıp röportaj formumuzu yollayacağım formun doldurulduğumda tarafıma iletmelerini rica edeceğim ve siz değerli okuyucularıma paylaşacağım umarım değerli insanlarla tanışırım... 

Buradan Güncellemeleri Takip Edilecektir
Güncellemelerimiz Buradan İncelenecektir.
BLOG SAYFAMDA KONUK YAZAR OLMAK İÇİN HEMEN TIKLASezer bir destek uzmanı ve bu yardım sayfasının yazarıdır. Aşağıdaki bölümü kullanarak sayfayla ilgili geri bildiriminizi kendisine ulaştırabilirsiniz.
Bu Makale Yararlı mı
-
Yardım İhtiyacanız mı Var ?

Adsız

Merhabalar 2017 yılında açmış olduğum blog sayfamın geliştiriciliği ve yazarlığını yapmaktayım blog sayfam röportajlar sayesinde bir çok blogger ile tanışma fırsatı buldum ve yeni projeler imza attım ve blogger alt yapısını kullanarak yola devam ediyorum.

2 yorum: