Header Ads

premium

#2018 Mimleme etkinliğine katıldım

2018 neler bekliyorum

Yeni yıl'da Neler BekliyorumBetül hanım'ın başlattığı yeni yıl'da neler bekliyorum etkinliğin'de bende yer almak istedim. ve kendisinin'de bahsettiği üzerine yeni yıl yaklaşmışken güzel bir içerik konusu olabilir diye düşündüm ve hemen katıldım şimdiden betül hanım teşekkür ederim umarım yeni yıl'da istediği gibi hayatını yönetmeyi yeni kitapla ,sosyal açıdan mesafeli bir iletişim süreci ve hayallerinin gerçek olmasını isteriz.

Etkinlik Sorumlusu : Betül Yaşar
Etkinlik Sorumlusu Web : cocukkkgelisim.blogspot.com.tr/
Etkinlik İle İlgili Ayrıntılı Bilgiler : Yeniyıl Etkinlinliği

1.Yeni yılda hayatınızla ilgili neleri düzene sokmak istersiniz ve hangi hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlarda bulunursunuz ?
Yeni yılda hayatım düzen sokmak yeni bir işe başlamak'la olacak ve kafam'da kurduğum gibi evime dönmek olacak en güzeli yeni'den başlamak diyorum ben buna ve bir çok insanla tanışmak istiyorum zor günüm'de yanım'da olacak ekmeğimi paylaşıcağım iyi insanlar ve beni sırtım'dan vuracak arkam'dan atıp tutcak insanlar engel olacağım sadece beni bilen insanlar'la muhattap olacağım çünkü sırtım yara bere içinde kaldı ve biliyorum ki arkam'dan konuşan insanlar yere ateş olup düşsseler düştüğü yeri yakamazlar.
2.Hangi hayallerimi gerçekleştirmek için bir adımda bulunacağım ?
yeni bir ev yeni bir iş için çabalayacağım ve yeni insanlar tanımak için adımlar atacağım.

Mim Etkinliğine Davet Etmek İstediklerim
http://www.eceevren.com/ - Ece Hanım
https://aradasacmalamaklazim.blogspot.com.tr/ - Fulya Hanım
http://levlaninnotdefteri.blogspot.com.tr/ - Özlem Hanım
http://www.fakiryazar.com/ - Cemal Bey

Hiç yorum yok