Gitmek gerekiyor bazen hiçbir​ sebep yokken

Adsız Haziran 28, 2017
Sıkıldım herşey'den işte gidiyorum

Çekip gitmek en iyisidir bazen özlesek'de

Sebepsiz yere gitmek gerekiyor bazen sen gidersin kelimelerin kifayetsiz kalır, anıların kalır geride yaşadıkların sebepsiz yere gidersin söylediklerin senin gitmene engel olmaz olamaz gitmem için sadece bahanen olur.
Hızlı yaşadık hayatı ibadet etmeyi unuttuk yolumuzu şaşırmadık allah şükür nereye gidersen git vedalaşmak en zorudur aslında içinden milyonlarca cümle kurarsın bir tanesini bile söyleyemessin çünkü kalan değil giden sensin bırakan sensin ağlamassın ama elin ayağın buz keser birden dilin damağına yapışır susarsın.
giderken müzik senin dostun olur sigara senin kardeşin diyorum ya hızlı yaşadık biz hayatı hiç büyümedik büyüyemedik işte elimiz'den tutan oldu ama akıllanmadık yada en doğrusunu yaptık kimbilir ki belki'de vedalar kalana değil giden'e koyar.
Sıkıldım bu şehir'den sokaklarından cadde'den
Sonuç şu ki ;
Gitmek gerekiyor bazen hiçbir​ sebep yokken


JDSEZER bir Blogger uzmanı ve bu yardım sayfasının yazarı. Geri bildiriminizi aşağıya yazarak bu makaleyi geliştirmesine yardımcı olabilirsiniz.
Bu makale faydalı mıydı?

Benzer Yayınlar

BURAYA İCERI
Sonraki Yayın
« Önceki Yayın
Önceki Yayın
Sonraki Yayın »

1 yorum

herkesin hayatı boyunca mutlaka bir kaç kez her seyi bırkaıp bir yerlere gidesi gelmiştir. ancak boyle anlarda sakin kalıp mantıklı düşünmekte fayda vardır. keskin sirke küpüne zarar.

Cevap